Ile czeka się na decyzję przy kredycie gotówkowym bzwbk

Oferty banków, porady i opinie. Dowiesz się, w którym banku znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy (konsumpcyjny) oraz gdzie otrzymasz go najszybciej.
Diskavery
Posty: 15
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:25

Ile czeka się na decyzję przy kredycie gotówkowym bzwbk

Post autor: Diskavery » 22 lut 2018, 12:20

Czy ktoś wie może, jak długo czeka się na decyzję o kredycie gotówkowym w Banku Zachodnim WBK? Doniosłem dzisiaj wszystkie papiery, podpisałem je i wniosek złożony. Kwota to 50 000 złotych, ile muszę czekać na decyzję??

Komarek
Posty: 15
Rejestracja: 23 lut 2018, 13:02

Re: Ile czeka się na decyzję przy kredycie gotówkowym bzwbk

Post autor: Komarek » 23 lut 2018, 16:56

BZWBK szybko rozpatruje wnioski. Myślę, że dłużej niż dwa dni robocze czekać nie będziesz. Czwartek i piątek to najgorsze dni na składanie wniosków kredytowych jeśli jest się niecierpliwym i chce się otrzymać decyzję jak najszybciej. Bo zawsze w te dni czeka się dłużej, a np. wniosek złożony w poniedziałek -wtorek najczęściej rozpatrywany jest tego samego dnia - takie miałem doświadczenia, ale nie starałem się nigdy o kredyt na 50 k, co najwyżej na 20

Hostage1
Posty: 11
Rejestracja: 23 lut 2018, 13:06

Re: Ile czeka się na decyzję przy kredycie gotówkowym bzwbk

Post autor: Hostage1 » 24 lut 2018, 17:56

Ja dostałem kredyt na oświadczenie w WBK w ciągu 30 minut - wszystko, z umową i o d razu decyzja, ale wynagrodzenie wpływało mi na konto.

Inflacja
Posty: 20
Rejestracja: 13 mar 2018, 11:02

Re: Ile czeka się na decyzję przy kredycie gotówkowym bzwbk

Post autor: Inflacja » 13 mar 2018, 12:24

Przy takiej kwocie pewnie będą dzwonić do pracodawcy, po telefonie do pracodawcy czy księgowości i potwierdzeniu zatrudnienia, decyzja powinna zostać wydana natychmiast. Myślę, że dłużej niż 2 dni robocze nie powinieneś czekać.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post