Kredyty dla bardzo zadłużonych 2018

Oferty banków, porady i opinie. Dowiesz się, w którym banku znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy (konsumpcyjny) oraz gdzie otrzymasz go najszybciej.
Pudelko
Posty: 12
Rejestracja: 18 sty 2018, 22:09

Kredyty dla bardzo zadłużonych 2018

Post autor: Pudelko » 20 sty 2018, 17:24

Mam długi sięgające 50 000 złotych. Zarabiam na umowę o pracę 2000 złotych miesięcznie netto, komornik zabiera mi 500 złotych i zostaje mi minimalna krajowa. Spłacają ten dług z opłatami komornika, będę go spłacał conajmniej 15 lat, a ja nie wytrzymam tego psychicznie. Czy ktoś wie, czy znajdę gdzieś jakiś kredyt dla osoby zadłużonej, żeby rozłożyć go na dłuższy czas, nawet na podobne raty, bo wyjdzie mi taniej niz splacac komornika.. prosze o informacje.

Kosmyk
Posty: 14
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:19

Re: Kredyty dla bardzo zadłużonych 2018

Post autor: Kosmyk » 14 lut 2018, 12:40

Niestety, ale w tej chwili nie masz szansy na kredyt w żadnym banku - nie ma takiej możliwości z komornkiem na karku. Jedyną Twoją szansą są firmy pozabankowe, czego nie polecam bo przy takiej kwocie wyjdzie drożej niż komornik. Polecam po prostu ścisnąć pośladki i znaleźć dodatkową pracę, nic innego nie mogę Ci doradzić.

Inflacja
Posty: 20
Rejestracja: 13 mar 2018, 11:02

Re: Kredyty dla bardzo zadłużonych 2018

Post autor: Inflacja » 13 mar 2018, 11:29

Też uważam, że pozostaje Ci jedynie znaleźć kolejną pracę i zwiększyć dochód, a następnie spłacać komornika ile się da swoimi wpłatami. Kredyt biorąc nic nie wskórasz, bo dojdą kolejne odsetki i koszty kredytu/pożyczki. Znajdź dodatkową pracę, która da Ci kilkastów miesięcznie i Ci jakoś się uda to spłacić.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post