Kredyt gotówkowy jaki bank

Oferty banków, porady i opinie. Dowiesz się, w którym banku znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy (konsumpcyjny) oraz gdzie otrzymasz go najszybciej.
Widoczek
Posty: 7
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:15

Kredyt gotówkowy jaki bank

Post autor: Widoczek » 08 lut 2018, 17:51

W jakim banku najbardziej opłaca się wziąć kredyt gotówkowy? Zależy mi na kwocie 25 000 złotych, bo chcę wyremontować sobie mieszkanie. Czy możecie mi polecić jakiś bank? Mieszkam sam, mam swoje mieszkanie, umowa o pracę od 8 miesięcy, na 7 lat. Zarabiam 2500 złotych netto. Nie mam i nie mialem żadnych kredytów, ani chwilówek ani nic. Rata jaką maksymalnie chciałkbym płacić to do 600 złotych. Coś, ktoś?

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Kredyt gotówkowy jaki bank

Post autor: Bankowiec » 11 lut 2018, 17:20

W pierwszej kolejności najlepiej spróbować tam gdzie wpływa wynagrodzenie - powinno być najprościej, a jeśli ponegocjujesz z doradcą to również warunki powinny być lepsze niż gdzie indziej. Do jakiego banku wpływa Ci pensja?

Sweterek
Posty: 18
Rejestracja: 12 mar 2018, 10:49

Re: Kredyt gotówkowy jaki bank

Post autor: Sweterek » 12 mar 2018, 10:53

Podzielam opinię przedmówcy. Najlepiej właśnie skorzystać z oferty w banku, w którym masz konto, gdzie wpływa wynagrodzenie. Najmniej dokumentów będzie potrzebnych, najszybsza decyzja i możliwe, że też warunki preferencyjne. Polecam jednak porównać oferty - i tą na klik w bankowości elektronicznej i tą normalną w banku - bo tutaj mogą być różnice!

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post