PKO BP zwrot ubezpieczenia kredytu gotówkowego

Dyskusje dotyczące szeroko pojętych ubezpieczeń, w szczególności ubezpieczenia kredytów oraz transakcji finansowych.
bluee
Posty: 12
Rejestracja: 23 lut 2018, 14:09

PKO BP zwrot ubezpieczenia kredytu gotówkowego

Post autor: bluee » 27 lut 2018, 12:35

W piątek spłaciłem kredyt gotówkowy w PKO BP, który jeszcze miał być spłacany przez 3 lata. Czy możecie mi powiedzieć, ile czasu mam czekać na zwrot kasy z ubezpieczenia? Jak długo to zajmuje? Czy muszę napisać prośbę o zwrot, czy sami tą kasę zwrócą? Bo na infolinii Pani mi nie umie odpowiedzieć, a nie mam jak do oddziału się wybrać..

Gazownik
Posty: 12
Rejestracja: 23 lut 2018, 14:16

Re: PKO BP zwrot ubezpieczenia kredytu gotówkowego

Post autor: Gazownik » 27 lut 2018, 13:11

jeśli zależy CI na tym, żeby zwrot był jak najszybciej, wybrałbym się do oddziału banku i napisał podanie o zwrot ze wskazaniem numeru rachunku do zwrotu. Zwrot następuję do 14 dni po prośbie o zwrot, czasem banki same zwracają ale... więc jeśli nie śpieszy CI się, do 14 dni możesz poczekać po zamknięciu kredytu, jeśli nie przyjdzie Ci zwrot, wtedy musisz napisać pismo w banku albo wysłać listownie jeśli do oddziału nie masz jak się zgłosić.

Katakumbik
Posty: 19
Rejestracja: 23 lut 2018, 14:21

Re: PKO BP zwrot ubezpieczenia kredytu gotówkowego

Post autor: Katakumbik » 28 lut 2018, 11:20

Musisz napisać pismo inaczej środków Ci nie zwrócą, jak się sam nie upomnisz.

Tiplog
Posty: 7
Rejestracja: 23 lut 2018, 14:26

Re: PKO BP zwrot ubezpieczenia kredytu gotówkowego

Post autor: Tiplog » 28 lut 2018, 12:23

Katakumbik - nie prawda. Ja nie wiedziałem nawet, że mi zwrot się należy i dostałem normalnie zwrot na konto.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post