Czy mam szansę na ugodę z bankiem BZWBK?

Masz problem ze spłatą kredytów pożyczek lub umowa została wypowiedziana? Dowiedz się co możesz zrobić. Jak poradzić sobie z długami. Udało Ci się wyjść z długów? Podziel się swoją historią. Niezbędne informacje o restrukturyzacji kredytów i pożyczek.
Wonzyk
Posty: 9
Rejestracja: 23 lut 2018, 13:27

Czy mam szansę na ugodę z bankiem BZWBK?

Post autor: Wonzyk » 26 lut 2018, 18:03

Czy mam szansę zawrzeć ugodę z BZWBK, jeśli został mi wypowiedziany kredyt gotówkowy, do spłaty 18 000 złotych. Mam teraz gotówkę, żeby wpłacić 8 000 złoitych, ale reszte chciałbym na raty. Umowa wypwiedziana została 4 dni temu, czy szansę mam na ugodę?

Means
Posty: 26
Rejestracja: 23 lut 2018, 14:22

Re: Czy mam szansę na ugodę z bankiem BZWBK?

Post autor: Means » 28 lut 2018, 12:04

Masz szansę i to dużą, skoro masz prawie 50% do uregulowania od ręki. Bardzo szybko zbieraj się do banku i tam wszystko załatwisz! Powinno pójść bez większych problemów, bo masz dużą wpłatę pierwszą, zazwyczaj minmalna wynosi 20% ty masz prawie 50

Inflacja
Posty: 20
Rejestracja: 13 mar 2018, 11:02

Re: Czy mam szansę na ugodę z bankiem BZWBK?

Post autor: Inflacja » 13 mar 2018, 12:57

Masz, tylko nie wpłacaj tego od tak, tylko najpierw spróbuj się dogadać, i wtedy to wpłać. Jeśli natomiast nie będzie szansy na ugodę, po prostu to wpłać koszty wszystkiego będą mniejsze.

chlebek
Posty: 9
Rejestracja: 16 mar 2018, 21:31

Re: Czy mam szansę na ugodę z bankiem BZWBK?

Post autor: chlebek » 18 kwie 2018, 15:33

Najpierw zawrzyj z bankiem ugodę na piśmie, która wchodzi w życie po tym, jak dokonasz wpłaty. Powinno się udać. BZWBK, podobnie jak Alior Bank, chętnie dogadują się z klientami. Powodzenia!

ODPOWIEDZ