Kruk windykacja

Jak poradzić sobie z windykacją lub komornikiem? Tutaj dowiesz się ile komornik może potrącić Ci z pensji, emerytury, renty. Jak porozumieć się z wierzycielem. Poznaj swoje prawa i dowiedz się co może komornik.
Komarek
Posty: 15
Rejestracja: 23 lut 2018, 13:02

Kruk windykacja

Post autor: Komarek » 23 lut 2018, 16:22

Czy może kogoś windykuje firma Kruk? Bo właśnie KRUK przejął chwilówkę moją i będą windykować dług. Chcę to spłacić, ale na obecną chwilę nie mam takich możliwości finansowych. Czy da się z nimi jakoś dogadać? Może ktoś się podzielić informacjami?

Komarek
Posty: 15
Rejestracja: 23 lut 2018, 13:02

Re: Kruk windykacja

Post autor: Komarek » 24 lut 2018, 15:48

Z każdą firmą windykacyjną masz szansę się dogadać. Z tym, że każda z nich będzie chciała pierwszej wpłaty, tak zwanej uwierzytelniającej, żebyś ją wpłacił zazwyczaj w ciągu od 3 dni od rozmowy maks. Wówczas dług zostanie rozłożony na raty i tyle. :) Nie ma czego się bać, nie unikaj kontaktu, dogadasz się na raty i spłacisz. Trzymaj się ustalonych terminów.

Justin
Posty: 21
Rejestracja: 16 mar 2018, 14:10

Re: Kruk windykacja

Post autor: Justin » 19 mar 2018, 8:52

Z firmami windykacyjnymi idzie się dogadać i to bez większych problemów. Trzeba mieć zazwyczaj chociażby pierwszą ratę na wpłatę na CITO i jeśli trzymasz się terminów, nie będą wydzwaniać, ani wysyłać nawet listów, trzeba tylko się dogadać i trzymać się terminów..

Szoczi
Posty: 12
Rejestracja: 16 mar 2018, 14:18

Re: Kruk windykacja

Post autor: Szoczi » 24 mar 2018, 15:51

Firmy windykacyjne zazwyczaj są nachalne, jeśli ktoś nie próbuje się dogadać i nie spłaca na czas określonych kwot. Zazwyczaj idzie się z nimi dogadać, nawet na dłuższy okres na raty spłacić chwilówkę czy coś. wystarczy chcieć to spłacić..

ODPOWIEDZ