Jak pozbyć się komornika?

Jak poradzić sobie z windykacją lub komornikiem? Tutaj dowiesz się ile komornik może potrącić Ci z pensji, emerytury, renty. Jak porozumieć się z wierzycielem. Poznaj swoje prawa i dowiedz się co może komornik.
Herbert
Posty: 10
Rejestracja: 26 lis 2017, 22:08

Jak pozbyć się komornika?

Post autor: Herbert » 29 lis 2017, 21:45

Mam komornika za nie spłacony kredyt w Getin Banku asesor nie rozumie, ze nie mam jak splacic dlugu, bo mam problemy rodzinne. grozi, ze zabierze samochod mojego ojca, u ktorego mieszkam. boj sie, ze tak zrobi, chociaz to nie moj pojazd. ostatnio probowal tak zrobic, ale sasiedzi zaczeli sie schodzic i go powstrzymali.. jak mam pozbyc sie komornika?

ronert
Posty: 6
Rejestracja: 30 lis 2017, 11:24

Re: Jak pozbyć się komornika?

Post autor: ronert » 30 lis 2017, 11:32

Jak zajmie samochód ojca, to ojciec ma napisać do wierzyciela Twojego wezwanie do zwolnienia samochodu pod rygorem wniesienia powództwa przeciwegzekucyjnego. Dać tydzień na zwolnienie i jak nie zwolni to do sądu (jest na to 30 dni od dnia w którym ojciec dowiedział si e o zajęciu jego samochodu).

Operatorr
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2017, 22:28

Re: Jak pozbyć się komornika?

Post autor: Operatorr » 01 gru 2017, 12:47

Przecież to jakaś chora sytuacja, żeby komornik zajmował przedmioty nie należące do dłużnika. Co to za praktyki kur!!!!

Diskavery
Posty: 15
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:25

Re: Jak pozbyć się komornika?

Post autor: Diskavery » 22 lut 2018, 22:16

Ale właściwie, co w takiej sytuacji może zrobić zwykły człowiek? Komornik stoi z policja, i co wezwać policję na policję i komornika? tak jak z tym słynnym traktorem, ktorego zabrał komornik sąsiadowi dłużnika za jego długi..

ODPOWIEDZ