Limit w koncie? jaki bank?

Nie posiadasz konta bankowego i zastanawiasz się, w którym banku założyć? Lub posiadasz konto ale nie jesteś z niego zadowolony i chciałbyś je zmienić? Poznaj opinie forumowiczów.
Marci
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2017, 13:50

Limit w koncie? jaki bank?

Post autor: Marci » 24 lis 2017, 13:52

Dzień dobry,
chciałbym się zapytać, w jakim banku mogę otrzymać konto razem z limitem w koncie np. na 3000 złotych. Czasem taka gotówka może się przydać i wydaje mi się to lepszym rozwiązaniem niż karta kredytowa. Co o tym sądzicie? Gdzie jest obecnie najlepszy limit w koncie? W jakim banku?

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Limit w koncie? jaki bank?

Post autor: Fiesch » 26 lis 2017, 12:38

Myślę, że powinienes spróbować w PKO BP. Najszybciej i najłatwiej limit w koncie dostaniesz w banku, do którego wpływa Twoje wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę. Może wówczas wystarczyć oświadczenie o zarobkach, a i limit może większych dostaniesz na lepszych warunkach :)

Krupnik
Posty: 32
Rejestracja: 23 sty 2018, 23:31

Re: Limit w koncie? jaki bank?

Post autor: Krupnik » 25 sty 2018, 20:02

Ja osobiście nizwykle zadowlony jestem w limicie w koncie w Millenium. Małe opłaty i ogólnie małe oprocentowanie. Z limitem nie mam żadnych problemów. Nie miałem tam konta, załóżyłem od razu z limitem na oświadczenie :)

Kornik
Posty: 25
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:25

Re: Limit w koncie? jaki bank?

Post autor: Kornik » 20 lut 2018, 14:12

Ja mam limit w Alior banku, jestem zadowolony. Ale na początku ciężko mi było zapanować nad wydatkami:P. Bo ten minus kusi i pozwala na większe wydatki niż się zarabia. Ale w końcu udało się mi się to ogarnąć.

ODPOWIEDZ