Czy można skonsolidować chwilówki w banku?

Połącz kilka kredytów w jeden. Tutaj dowiesz się gdzie najszybciej dostaniesz kredyt konsolidacyjny.
Miszek
Posty: 10
Rejestracja: 23 sty 2018, 11:27

Czy można skonsolidować chwilówki w banku?

Post autor: Miszek » 24 sty 2018, 19:07

Czy można skonsolidować chwilówki w banku? Bo chodzi o to, że mam kilka chwilówek. Są wszystkie w terminie. Przedłużyłem je już raz i uda mi sie jeszcze raz, ale tak to bede ciagnal w nieskonczonosc. nigdy nie splace ich wszystkich, tylko bede mogl przedluzac... czy moge je skonsolidowac? bo slyzalem, ze chwilowki w bik blokuja mozliwosc dostania kredytu. wszystkie sa w terminei.

Cinkciarz
Posty: 9
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:16

Re: Czy można skonsolidować chwilówki w banku?

Post autor: Cinkciarz » 10 lut 2018, 20:54

Żaden bank obecnie nie oferuje produktu kredytowego typu konsolidacja chwilówek. Wydaje mi się, że w tej sytuacji jedyną formą "konsolidacji" na jakąś mógłbyś liczyć to po prostu kredyt gotówkowy, którym spłacisz te zobowiązania.. inaczej chyba po plackach.

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Czy można skonsolidować chwilówki w banku?

Post autor: Bankowiec » 11 lut 2018, 17:36

Cinkciarz pisze:
10 lut 2018, 20:54
Żaden bank obecnie nie oferuje produktu kredytowego typu konsolidacja chwilówek.
Skąd taki wniosek? W większości banków konsolidacją można objąć praktycznie każde zobowiązanie, które widnieje w BIK - obojętnie czy to będzie kredyt, limit w koncie, KK, czy chwilówka. Gdyby było inaczej to gro klientów posiadających chwilówki byłaby z automatu skazana na odmowę ze względu na brak zdolności - z racji tego, że są przyznawane głównie na 30 dni w raporcie BIK wysokość zobowiązania i kwota raty jest tożsama.

KredytyNest
Posty: 57
Rejestracja: 11 sty 2018, 0:52

Re: Czy można skonsolidować chwilówki w banku?

Post autor: KredytyNest » 11 lut 2018, 20:56

Naprawdę? A skąd taka wiedza??
Są może 4 banki konsolidujące jednorazówki, kilka więcej zrobi konsolidację chwilówek ratalnych, a wszystkie pozostałe mniej lub bardziej uprzejmie podziękują...

Prawda
Posty: 14
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:16

Re: Czy można skonsolidować chwilówki w banku?

Post autor: Prawda » 12 lut 2018, 21:43

@Bankowiec, @KredytyNest - czy możecie mi podać nazwy banków, które konsolidują chwilówki?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post