Nest bank

Nie posiadasz konta bankowego i zastanawiasz się, w którym banku założyć? Lub posiadasz konto ale nie jesteś z niego zadowolony i chciałbyś je zmienić? Poznaj opinie forumowiczów.
Lumix
Posty: 7
Rejestracja: 19 gru 2017, 13:07

Nest bank

Post autor: Lumix » 01 sty 2018, 17:27

U mnie w mieście otworzony został nowy oddział banku - NEST BANK. Mam go pod domem i zastanawiam sie nad otworzeniem tam konta. Czy ktoś z was może ma konto w tym banku i by chcial sie podzielic wararzeniami? Bankowosc elektroniczna bez awaryjna? Opłaty za konto sa wysokie czy nie?

Cinkciarz
Posty: 9
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:16

Re: Nest bank

Post autor: Cinkciarz » 10 lut 2018, 20:59

Bodajże @KredytyNest pisał, że konto jest za darmo, a bankowość internetowa ma nie długo pojawić się nowa, która jest bardziej intuicyjna - jeśli chodzi o awaryjność - niestety nie mam informacji na ten temat.

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Nest bank

Post autor: Bankowiec » 11 lut 2018, 18:02

Obecnie NestBank jest jednym z niewielu banków na rynku oferujących całkowicie darmowe konto i darmową kartę do konta bez żadnych warunków. To jego największy plus. Drugim wartym odnotowania są najtańsze przelewy natychmiastowe (po 1 zł).

Minusem jest staroświecka bankowość internetowa i beznadziejna aplikacja mobilna.

Trollo
Posty: 14
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:18

Re: Nest bank

Post autor: Trollo » 12 lut 2018, 22:45

Też słyszałem, że bankowość ma się zmienić na lepszą. Zastanawiam się tylko, czy faktycznie TYLKO Net bank oferuje ekspresy za 1 zł? Żaden inny bank tego nie oferuje? Pewnie to duża kasa dla banków te ekspresy

ODPOWIEDZ