Moja karta została zeskanowana czy odzyskam pieniądze?

Nie posiadasz konta bankowego i zastanawiasz się, w którym banku założyć? Lub posiadasz konto ale nie jesteś z niego zadowolony i chciałbyś je zmienić? Poznaj opinie forumowiczów.
Paulus
Posty: 9
Rejestracja: 19 gru 2017, 12:17

Moja karta została zeskanowana czy odzyskam pieniądze?

Post autor: Paulus » 26 gru 2017, 1:33

Byłem ostatnio w Hiszpanii na wakacjach, wróciłem ponad 3 tygodnie temu. Wczoraj sprawdziłem swoje saldo na koncie, bowiem odrzucilo moją kartę w sklepie, okazało się, że nie mam żadnych pieniędzy na koncie, bo ktos wypłacił pieniądze w Argentynie, nie wiem jak to możliwe, bo mam kartę przy sobie. Zastrzegłem kartę dzwoniłem na infolinię, ale co teraz? czy zostana mi zwrocone pieniadze?

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Moja karta została zeskanowana czy odzyskam pieniądze?

Post autor: Fiesch » 27 gru 2017, 20:26

Jeśli nie masz ubezpieczenia dodatkowego ( warto mieć, 2 zł miesięcznie to nie dramat). To bank zwróci Ci środki jedynie do wysokości 650 euro. Bo tak musi, bo takie przepisy. Powyżej, bez ubezpieczenia, może być ciężko. Zgłoś reklamację w banku, a wcześniej udaj się na Policję.

Krupnik
Posty: 32
Rejestracja: 23 sty 2018, 23:31

Re: Moja karta została zeskanowana czy odzyskam pieniądze?

Post autor: Krupnik » 25 sty 2018, 20:01

Standardowo bank do 650 musi obligatoryjnie zwrócić Ci kasę, powyżej, jeśli masz ubezpieczenie, to ubezpieczyciel. W dwóch przypadkach i tak musisz iść na policję zgłosić kradzież.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post