Upadłość konsumencka, jak to działa???

Zastanawiasz się, jak długo idzie przelew z innego kraju? Chcesz się dowiedzieć jak działa wybrany produkt bankowy? Po prostu zapytaj!
Trymiga
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2017, 15:59

Upadłość konsumencka, jak to działa???

Post autor: Trymiga » 04 gru 2017, 16:01

Ojciec wpadł w ogromne długi. Nie dał rady przeboleć zmiany pracy, ktora wizaala sie ze znacznie mniejszymi zarobkami i brał kredyty bo myslal, ze znajdzie kolejna robote, lepiej platna. Długi siegają ponad 200 tysiecy zlotych. Wszystko jest w kredytach. Rok wczesniej ojciec przepisał na mnie mieszkanie, za ktore mu "zapłaciłem" przelałem pieniadze mu na rachunek, a później on je wypłacał co miesiąc i mi je zwracał. Czy komornik mze umorzyc sprzedaż mieszkania czy nie??

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Upadłość konsumencka, jak to działa???

Post autor: Fiesch » 27 gru 2017, 22:20

Czy opóźnienia w spłacie powstały przed sprzedażą mieszkania, czy po? Jeśli po, raczej nie ma czym się martwić, jeśli przed, może komornik próbować tak postąpić.

Jakub3930
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2017, 12:59

Re: Upadłość konsumencka, jak to działa???

Post autor: Jakub3930 » 28 gru 2017, 15:53

Co to jest upadłość konsumencka?

makro
Posty: 37
Rejestracja: 23 sty 2018, 23:30

Re: Upadłość konsumencka, jak to działa???

Post autor: makro » 25 sty 2018, 17:24

Aby ogłosić upadłość konsumencką musi być wiele przesłanek. Upadłość konsumencka polega na tym, że cały majątek zostaje spieniężony aby zaspokoić jak najwięcej u wierzycieli. Dopiero jak nic nie masz, reszta może zostać cześciowo umorzona. Trudna sprawa

ODPOWIEDZ