Najlepszy bank do konta osobistego

Nie posiadasz konta bankowego i zastanawiasz się, w którym banku założyć? Lub posiadasz konto ale nie jesteś z niego zadowolony i chciałbyś je zmienić? Poznaj opinie forumowiczów.
WujekMietek
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2017, 15:24

Najlepszy bank do konta osobistego

Post autor: WujekMietek » 23 lis 2017, 15:25

Całe życie miałem konto w banku spółdzielczym, ale obecnie oddział został zamknięty i przeniesiony na drugi koniec miasta. Obok siebie mam bank PKO i PEKAO oraz oddziału mBanku. Który z tych banków polecacie?

Wrona
Posty: 4
Rejestracja: 23 lis 2017, 16:27

Re: Najlepszy bank do konta osobistego

Post autor: Wrona » 23 lis 2017, 16:32

Ja mam kontoo w banku PEKAO SA i jestem bardzo zadowolony, chociaż ostatnio nie otrzymałem karty kredytowej. Ale obsługa profesjonalna i nie duzo przerw technicznych i super internetowa bankowosc

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Najlepszy bank do konta osobistego

Post autor: Fiesch » 24 lis 2017, 1:52

mBank jest bankiem w dużej mierze internetowym. Znakomitą większość spraw załatwisz przez telefon/bankowość internetową, więc jeśli cenisz sobie wygodę, polecam mBank. Chociaż do PKO też nie mam zastrzeżeń. Od niedawna wprowadzili również przelewy ekspresowe :)

Kotel
Posty: 8
Rejestracja: 24 lis 2017, 15:15

Re: Najlepszy bank do konta osobistego

Post autor: Kotel » 24 lis 2017, 15:22

Zdecydowanie polecam DEutsche Bank , jestem z tego banku bardzo zadowolony. Miła obsługa i fajny system bankowości elektronicznej.

Chester
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2017, 15:38

Re: Najlepszy bank do konta osobistego

Post autor: Chester » 24 lis 2017, 15:42

Konto posiadam w banu PEKAO S.A. i sobie chwalę. Mam tam rachunek bodajże od 12 lat. Jestem zadowolony,nigdy nie miałem większych problemów z tym kontem.

Marcinek
Posty: 26
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:07

Re: Najlepszy bank do konta osobistego

Post autor: Marcinek » 05 kwie 2018, 22:20

Polecam T-mobile usługi Bankowe, stary Alior Sync - szczerze, jestem bardzo zadowolony z tego konta. Przelewy ekspresowe, kantor online -

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post