Wypowiedziana umowa u komornika czy da się dogadać z bankiem?

Jak poradzić sobie z windykacją lub komornikiem? Tutaj dowiesz się ile komornik może potrącić Ci z pensji, emerytury, renty. Jak porozumieć się z wierzycielem. Poznaj swoje prawa i dowiedz się co może komornik.
Trevor
Posty: 12
Rejestracja: 23 sty 2018, 11:19

Wypowiedziana umowa u komornika czy da się dogadać z bankiem?

Post autor: Trevor » 24 sty 2018, 14:15

Umowa o kredyt gotówkowy została mi wypowiedziana. Niestety nie jestem w stanie tego spłacić. Sprawa jest u komornika, ale czy może ktoś mi powiedzieć, czy mogę się na nowo jakoś z bankiem dogadać, żeby spłacać to w ratach? Spłacam do komornika, on bierze procent i to zajmie o wiele dłużej... proszę o info

Kaloria
Posty: 35
Rejestracja: 23 sty 2018, 23:30

Re: Wypowiedziana umowa u komornika czy da się dogadać z bankiem?

Post autor: Kaloria » 25 sty 2018, 18:22

Możesz próbować, ale na etapie komornika, szanse na dogadanie się z bankiem masz tylko, pod warunkiem, że na początku wpłacisz jakąś znaczącą część zadłużenia, jako akt dobrej woli.

Kriss
Posty: 11
Rejestracja: 26 lis 2017, 22:22

Re: Wypowiedziana umowa u komornika czy da się dogadać z bankiem?

Post autor: Kriss » 02 maja 2018, 2:50

Da się dogadać z bankiem, ale tak jak napisał przedmowca, potrzebna będzie wpłata pierwsza większa i zazwyczaj jest to minimum 20%, ale zalezy od banku. Może być więcej, albo mniej, ale 10% na pewno musisz mieć na pierwszą wpłatę. Pozostałe raty będą tez wieksze niż te, które miałeś wcześniej. tutaj nie ma taryfy ulgowej.

ODPOWIEDZ