Kredyt gotowkowy a umowa zlecenie

Oferty banków, porady i opinie. Dowiesz się, w którym banku znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy (konsumpcyjny) oraz gdzie otrzymasz go najszybciej.
Zbyszko
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2017, 7:23

Kredyt gotowkowy a umowa zlecenie

Post autor: Zbyszko » 23 lis 2017, 14:44

Czy jest szansa na otrzymanie kredytu gotówkowego przez osobe, ktora otrzymuje wynagrodzenie z tytulu umowy zlecenia? Pracuję na umowe zlecenie, mam ja przedłużaną co 6 miesiecy i zastanawiam sie czy mam szanse na kredyt w jakims banku? Potrzebuje 40 000 zlotych. W danej firmie pracuje od 6 lat.

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Kredyt gotowkowy a umowa zlecenie

Post autor: Fiesch » 23 lis 2017, 23:17

Tak, masz szansę ze względu na długą umowę. Wiem, że bez większych problemów, jeśli masz dobry BIK, otrzymasz taki kredyt w Alior Banku i w BZWBK. Oba banki honorują umowy zlecenia, o ile jest ciągłość minimum 12 miesięcy. Musisz wiedzieć jednak, że Twoja średnia pensja, która będzie traktowana jako bazowa do wyliczenia zdolności, będzie wyliczana z pitu za poprzedni rok. Tak bardzo często banki postępują.

Pudelko
Posty: 12
Rejestracja: 18 sty 2018, 22:09

Re: Kredyt gotowkowy a umowa zlecenie

Post autor: Pudelko » 20 sty 2018, 17:30

W Alior Banku na pewno można, bo ja tam brałem na umowę zlecenie. W BZWBK mi odmówili, w Aliorze dali ale bardzo drogi

KredytyNest
Posty: 57
Rejestracja: 11 sty 2018, 0:52

Re: Kredyt gotowkowy a umowa zlecenie

Post autor: KredytyNest » 20 sty 2018, 18:05

Nest Bank akceptuje dochód z U-Z po 6 m-cach, brak wymogu PIT, cena uzależniona od indywidualnej oceny scoringowej

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post