Czy mam szansę na konsolidację kredytów i dodatkową gotówke

Połącz kilka kredytów w jeden. Tutaj dowiesz się gdzie najszybciej dostaniesz kredyt konsolidacyjny.
Kowal
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2017, 20:04

Czy mam szansę na konsolidację kredytów i dodatkową gotówke

Post autor: Kowal » 17 lis 2017, 22:02

Chciałem się dowiedzieć, czy mam szansę na skonsolidowanie kredytów i dodatkową gotówkę? Zarabiam 2800 złotych netto,
Mam aż 4 kredyty i potrzebuje je skonsolidować. Wszystkie mam w banku ing
28 tysiecy/500 zl - miesiecznie
8 tysiecy/200 złotych miesięcznie
3 tysiace/98 zlotych miesiecznie
i kartę kredytową - zadłużenie rozłożone na raty 180 zł miesiecznie
kwoty jakie podalem to kwoty pozostale do splaty.
Chciałbym do tego dobrać jakies 25 tysiecy gotówki

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Czy mam szansę na konsolidację kredytów i dodatkową gotówke

Post autor: Fiesch » 17 lis 2017, 22:20

Zakładając, że masz umowę o pracę na czas nieokreślony, a w spłacie kredytów nie było opóźnień, raczej śmiem twierdzić, że masz dużą szansę na otrzymanie kredytu konsolidacyjnego z dodatkową gotówką w wysokości, o której piszesz. Pamiętaj jednak, że kredyt konsolidacyjny wyjdzie Ci o wiele drożej, niż spłata tych 4 kredytów oddzielnie.

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Czy mam szansę na konsolidację kredytów i dodatkową gotówke

Post autor: Bankowiec » 19 lis 2017, 20:08

Zdolność wychodzi, pytanie tylko jaką grupę ryzyka przydzieli system gdyż samej gotówki netto (licząc to co do spłaty + 25 tys, które chce Pan otrzymać) jest ponad 60 tys. Wpływ wynagrodzenia jak rozumiem również jest do ING? Nie podał Pan stanu cywilnego, a przy tej kwocie zdecydowana większość banków będzie również wymagała zgody żony.

Kowal
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2017, 20:04

Re: Czy mam szansę na konsolidację kredytów i dodatkową gotówke

Post autor: Kowal » 20 lis 2017, 11:36

Tak, konto posiadam w banku ING i również tam wpływa wynagrodzenie. Jestem singilem, mieszkam sam w swoim mieszkaniu.

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Czy mam szansę na konsolidację kredytów i dodatkową gotówke

Post autor: Bankowiec » 20 lis 2017, 19:26

Ogólnie rzecz biorąc ze zdolnością nie ma problemu, problem przy tych kwotach będzie z grupą ryzyka - każdy bank ma swoje indywidualne limity, tym wyższe im lepsza relacja z danym klientem. Największe szanse ze względu na wpływ wynagrodzenia i dotychczasową współpracę będą podejrzewam właśnie w ING.

Miał Pan wcześniej jakieś kredyty w innych bankach?

ODPOWIEDZ