Kredyt online przez internet?

Oferty banków, porady i opinie. Dowiesz się, w którym banku znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy (konsumpcyjny) oraz gdzie otrzymasz go najszybciej.
Birds
Posty: 8
Rejestracja: 19 gru 2017, 11:55

Kredyt online przez internet?

Post autor: Birds » 25 gru 2017, 16:22

Czy wiecie jakie banki udzielają kredytów online, przez internet? Jestem obecnie za granicą i staram się pomóc mojej siostrze, która potrzebuje pieniędzy. Ona ma złą historię kredytową, a ja bym wziął kredyt online i bym sam go spłacał.. ale nie mam możliwości przyjechać do Polski. Jakie banki dają kredyty online??

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Kredyt online przez internet?

Post autor: Fiesch » 27 gru 2017, 13:23

Jeśli jesteś za granicą to jedyną szansę masz w banku, w którym masz konto - jeśli masz tam ofertę kredytu przez internet, to tam możesz spróbować, inaczej marne szansę.

Oszczedny
Posty: 8
Rejestracja: 19 gru 2017, 13:14

Re: Kredyt online przez internet?

Post autor: Oszczedny » 06 sty 2018, 12:25

kiedys widzialem to igotowka od bnp paribas udziela takich pozyczek chyba. ale czasami trzeba umowe podpisac w banku, ale nie wiem od czego to zalezy

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Kredyt online przez internet?

Post autor: Bankowiec » 14 sty 2018, 11:06

Czy wiecie jakie banki udzielają kredytów online, przez internet?
W ramach oferty "na klik", czyli z poziomu bankowości internetowej mozna taki kredyt otrzymać w banku w którym posiada się regularne wpływy, minimum od 3 miesięcy. Tego typu oferty widziałem m.in. w BZWBK, mBank, Millenium, ING.

Borownik
Posty: 12
Rejestracja: 23 lut 2018, 14:28

Re: Kredyt online przez internet?

Post autor: Borownik » 28 lut 2018, 12:32

PKO również - w końcu idą do przodu, podobnie w Aliorze, Tmobile usługi bankowe,

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post