Jestem w BIK, gdzie otrzymam pożyczkę??

Masz problem ze spłatą kredytów pożyczek lub umowa została wypowiedziana? Dowiedz się co możesz zrobić. Jak poradzić sobie z długami. Udało Ci się wyjść z długów? Podziel się swoją historią. Niezbędne informacje o restrukturyzacji kredytów i pożyczek.
Czekoladka
Posty: 2
Rejestracja: 01 gru 2017, 23:50

Jestem w BIK, gdzie otrzymam pożyczkę??

Post autor: Czekoladka » 01 gru 2017, 23:58

Mam wpisy w BIK, które dotyczą spłaconego kredytu już. Opóźnienia wynosiły mniej niż 90 dni. Obecnie nie mam żadnych kredytów. Czy otrzymam gdzieś pożyczkę w wysokości 11 tysięcy złotych? Kredyt spłaciłam rok temu. Mam umowę o pracę na czas nieokreślony, mieszkam z rodzicami i zarabiam 1800 netto

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Jestem w BIK, gdzie otrzymam pożyczkę??

Post autor: Bankowiec » 03 gru 2017, 14:10

Nie będzie to łatwe, ale nie niemożliwe. Do jakiego banku wpływa Twoje wynagrodzenie? Tam należałoby spróbować w pierwszej kolejności - banki priorytetowo traktują klientów, z którymi mają jakaś pozytywną relację - a regularne wpływy na ROR jak najbardziej można za taką uznać.

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Jestem w BIK, gdzie otrzymam pożyczkę??

Post autor: Fiesch » 27 gru 2017, 19:28

Jeśli te opóźnienia były mniej niż 2 lata temu, nie próbowałbym nawet w banku. W PRovidencie możesz spróbować, ale nie dostaniesz takiej kwoty na pewno. Polecam formę przelewu, opcja o wiele tańsza, niż obsługa domowa.

Krisstoffer
Posty: 5
Rejestracja: 19 gru 2017, 13:03

Re: Jestem w BIK, gdzie otrzymam pożyczkę??

Post autor: Krisstoffer » 28 gru 2017, 16:32

Provdient, Bocian - pożyczkę pewnie dostaniesz, ale nie taką kwotę. ProfiCredit - może i taką kwotę dostaniesz, ale bardzo drogo. Nie polecam jednak brać Providenta i Bociana na raz, bo zjedzą Cie tygodniowe raty bardzo szybko.

ODPOWIEDZ