Jak długo trzeba czekać na ofertę na KLIK w BZWBK

Oferty banków, porady i opinie. Dowiesz się, w którym banku znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy (konsumpcyjny) oraz gdzie otrzymasz go najszybciej.
WujekMietek
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2017, 15:24

Jak długo trzeba czekać na ofertę na KLIK w BZWBK

Post autor: WujekMietek » 23 lis 2017, 15:26

Jak długo trzeba czekać na ofertę kredytu gotówkowego w Banku Zachodnim WBK. Chodzi mi o ofertę na klik, którą można wziąć bez wychodzenia z domu. Kiedyś miałem taką ofertę, ale wtedy nie potrzebowałem i ona znikła. Kiedy znów się pojawi???

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Jak długo trzeba czekać na ofertę na KLIK w BZWBK

Post autor: Bankowiec » 23 lis 2017, 20:48

Oferty tego typu pojawiają się zwykle po 3 miesiącach regularnych wpływów na konto z tytułu wynagrodzenia. Czy cały czas masz ten warunek spełniony? Jeśli bowiem we wpływach wystąpiła choćby jedna przerwa to okres 3 miesięcy do wygenerowania nowej oferty na klik zaczyna biegnąć od nowa. Przykład:

Miałeś wpływy w miesiącach: styczeń, luty, marzec - oferta pojawiła się w kwietniu, nie skorzystałeś. W tym samym miesiącu (kwietniu) nie było wpływu, od maja znów był, czyli maj, czerwiec, lipiec - następna oferta na klik pojawi się w sierpniu.

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Jak długo trzeba czekać na ofertę na KLIK w BZWBK

Post autor: Fiesch » 23 lis 2017, 23:06

Tak jak napisał Bankowiec, oraz w sytuacji, gdy kilka razy wejdziesz w próbę rozpoczęcia wniosku i przerwiesz jego wypełnianie. Nie wiem, czy przypadkiem to nie jest błąd ze strony banku.

WandaPL
Posty: 5
Rejestracja: 22 lis 2017, 7:21

Re: Jak długo trzeba czekać na ofertę na KLIK w BZWBK

Post autor: WandaPL » 26 lis 2017, 13:29

Ja mam konto w bzwbk i czesto dostaje oferty tam teraz, raz probowałam wziąć kredyt gotówkowy ale zostal moj wniosek odrzucony, ale wtedy mialam wpis w krd, ktory naszczescie juz nie istnieje :)

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Jak długo trzeba czekać na ofertę na KLIK w BZWBK

Post autor: Bankowiec » 03 gru 2017, 14:30

WandaPL pisze:
26 lis 2017, 13:29
ale zostal moj wniosek odrzucony, ale wtedy mialam wpis w krd,
Warto przy tej okazji wspomnieć bo nie każdy właśnie ma tego świadomość - sam fakt pojawienia się oferty na klik (kredyt udzielany na uproszczonych warunkach w oparciu o historię wpływów, dostępny w pełni online) nie oznacza z automatu, że decyzja będzie pozytywna. Przy kliknięciu "składam wniosek" bank i tak weryfikuje dostępne bazy (BIK, BIG Infomonitor, KRD), dopiero jeśli tam jest wszystko ok - wydawana jest decyzja pozytywna.

Sia030
Posty: 7
Rejestracja: 19 gru 2017, 11:51

Re: Jak długo trzeba czekać na ofertę na KLIK w BZWBK

Post autor: Sia030 » 25 gru 2017, 15:54

a czy zawsze pojawia sie ta opcja kredytu na klik przy wplywach na kontooo?

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Jak długo trzeba czekać na ofertę na KLIK w BZWBK

Post autor: Fiesch » 27 gru 2017, 13:22

Sia30, tak - nawet przy regularnych przelewach np. od rodziców - jako student miałem opcję na klik dzieki wpływom od rodziców.

ODPOWIEDZ