Gdzie najszybciej otrzymam kredyt gotówkowy?

Oferty banków, porady i opinie. Dowiesz się, w którym banku znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy (konsumpcyjny) oraz gdzie otrzymasz go najszybciej.
Ben
Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2017, 21:06

Gdzie najszybciej otrzymam kredyt gotówkowy?

Post autor: Ben » 21 lis 2017, 18:29

Witam.

Moja żona straciła pracę i brakuje nam pieniędzy na spłatę rat kredytu mieszkaniowego. Jeszcze nie zalegamy, ale nie długo rata kredytu będzie do spłaty. Niestety nie mamy oszczędności, bo nadpłacaliśmy kredyt tym, co odłożyliśmy. Gdzie znajdę szybko kredyt mieszkaniowy?

Zarabiam 2600 złotych, kredyt - 1478 (razem z żoną zaciągany). W BIK mamy krystaliczną historię. Żona nie ma pracy obecnie, więc mój dochód jest jedyny. Czy mam szansę na kredyt? Potrzebujemy stosunkowo niewiele, koło 10 tysięcy złotych. Najlepiej na jakiś dłuższy okres czasu, np. 48 rat. Częsciowo jesteśmy w stanie pokryć ratę ze swojej wypłaty, żeby być w stanie opłacić rachunku i jakoś przeżyć, ale nie jesteśmy w stanie pokryć całej raty...

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Gdzie najszybciej otrzymam kredyt gotówkowy?

Post autor: Fiesch » 21 lis 2017, 19:52

Myślę, że macie szansę na kredyt w wysokości 10 000 złotych. Skoro wszystko jest spłacane w terminie, na Twoim miejscu wybrałbym się do banku, w którym posiadasz kredyt mieszkaniowy. Raczej wszystko odbędzie się na oświadczenie, bo spłacasz kredyt w terminie.

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Gdzie najszybciej otrzymam kredyt gotówkowy?

Post autor: Bankowiec » 21 lis 2017, 19:58

Najłatwiej tam gdzie wpływa wynagrodzenie, a zakładam, że wpływa tam gdzie posiadają Państwo kredyt mieszkaniowy. Przy dobrej historii kredytowej wystarczy, że wyjdzie zdolność i z uzyskaniem pożądanej kwoty nie powinno być większego problemu. Ważne by nie dopuścić do opóźnień na racie.

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Gdzie najszybciej otrzymam kredyt gotówkowy?

Post autor: Fiesch » 21 lis 2017, 20:04

Zgadzam się z Bankowcem, bowiem jeśli już dojdzie do opóźnienia w spłacie kredytu - wówczas będzie o wiele trudniej o kredyt, a dodatkowo z bieżącym opóźnieniem szansę na otrzymanie jakiegokolwiek kredytu maleją bardzo.

Miligram
Posty: 12
Rejestracja: 23 sty 2018, 23:26

Re: Gdzie najszybciej otrzymam kredyt gotówkowy?

Post autor: Miligram » 24 sty 2018, 23:21

Czyli jak jest nawet jeden dzień opóźnienia, to nie dostanę kredytu?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post