Jaki bank kredyt bez BIK?

Oferty banków, porady i opinie. Dowiesz się, w którym banku znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy (konsumpcyjny) oraz gdzie otrzymasz go najszybciej.
Konserwa
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2017, 15:52

Jaki bank kredyt bez BIK?

Post autor: Konserwa » 23 lis 2017, 15:53

W jakim banku otrzymam kredyt ze złą historią kredytową. Mam dwa kredyty gotówkowe, których nie dam rady spłacać, bo straciłem pracę. Chciałem wziąć jeden jeszcze większy kredyt, żeby przeczekać okres kiedy nie mam pracy. Interesuje mnie z 20 tysięcy. Mam opóźnienia w banku po 2 raty już:/ :|

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Jaki bank kredyt bez BIK?

Post autor: Fiesch » 23 lis 2017, 23:14

Jeśli raty nie zostały jeszcze uregulowane to nie masz szansy na kredyt. Obecnie niestety masz marne szanse na kredyt, ze względu na to, że opóźnienie 60 dni jest traktowane przez banki jako ostrzeżenie. Tym bardziej z zaległą ratą bieżącą nie otrzymasz kredytu.

Acha, i nie posiadasz dochodu, więc kredyt w banku odpada całkowicie.

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Jaki bank kredyt bez BIK?

Post autor: Bankowiec » 25 lis 2017, 15:38

Z samymi opóźnieniami byłby poważny kłopot - do 30 dni ok, gdy zbliżają się do 60 dni - szanse na kredyt bardzo topnieją.

U Ciebie szanse są równe zeru bo brak pracy = brak dochodu. Jedyna opcja to pożyczka prywatna pod zastaw, ale nie polecam bo koszty będą duże. To nad czym teraz najbardziej powinieneś się skupić to znalezienie nowej pracy.

Posiadasz jakiś majątek? (dom, samochód, działka budowlana, itp)

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post