Bank wypowiedział mi kartę kredytową

Jak korzystać z kart kredytowych aby nie popaść w długi? Jak zbudować pozytywną historię kredytową bez żadnych kosztów? Czy karta kredytowa jest w ogóle potrzebna? Tutaj znajdziesz odpowiedzi
Analityk
Posty: 10
Rejestracja: 06 maja 2018, 15:04

Bank wypowiedział mi kartę kredytową

Post autor: Analityk » 08 maja 2018, 16:46

Posiadam kartę kredytową w Banku Zachodnim WBK. Była ona różne spłacana. Czasami nie wyrabiałem się ze spłatami minimalnymi, a wtedy bank ściągał kase sam z mojego konta. Później ja to wypłacałem na konto i tak jakoś leciało. W międzyczasie na kilka dni sam wrzucałem tam kasę, zeby odsetki były mniejsze. Teraz bank wypowiedział mi kartę kredytową bez żadnego ostrzeżenia, co mogę zrobić?!

Ancymon
Posty: 19
Rejestracja: 06 maja 2018, 16:14

Re: Bank wypowiedział mi kartę kredytową

Post autor: Ancymon » 03 cze 2018, 16:54

Bo umowy o karty kredytowe zakładane są na rok i później bank może, ale nie musisz jej przedłużyć. Jeśli karta jest spłacana w miarę ok, przedłużają, w Twojej sytuacji tak nie było, więc Ci wypowiedzieli. Teraz pozostaje Ci próbować dogadać się z bankiem, żeby rozłożyli Ci to na raty. Powinno Ci się udać to załatwić przez infolinię w dziale windykacji. Może się okazać jednak, że będzie potrzebna wizyta w banku w celu podpisania ugody.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post